Email :biuro@greensystem.pl Zadzwoń :+48 606 463 410 Lokalizacja :ul. Klonowa 2, 62-800 Kalisz,

Greensystem

Start Greensystem
O firmie

Dbamy o Twój ogród i architekturę krajobrazu


Służymy kompleksową obsłuą inwestycji od najmniejszych ogrodów po wymagające tereny instytucjonalne. Nowoczesne rozwiązania i najwyższy poziom usług!

- W branży usług ogrodniczych posiadamy 10-letnie doświadczenie, dzięki temu nasze realizacjevświetnie funkcjonują, a sadzony przez nas materiał szkółkarski drzewa, krzewy, byliny świetnie się rozwijają ciesząc oko właścicieli ogrodu.

Greensystem specjalizuje się w kreowaniu zielonych przestrzeni i utrzymaniu porządku w obszarach miejskich. Nasza oferta obejmuje profesjonalne projektowanie ogrodów, które transformują zwykłe przestrzenie w oazy spokoju i piękna, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów.

Zajmujemy się zakładaniem ogrodów, wykonywaniem trawników z rolki oraz z siewu, pielęgnacją ogrodów, zakładaniem i projektowaniem systemu automatycznego nawadniania, w sezonie zimowym odśnieżamy tereny publiczne. W branży usług ogrodniczych posiadamy 10-letnie doświadczenie, dzięki temu nasze realizacjevświetnie funkcjonują, a sadzony przez nas materiał szkółkarski drzewa, krzewy, byliny świetnie się rozwijają ciesząc oko właścicieli ogrodu.

About Image
About Image
About Image

Nasza misja

Tworzenie harmonijnych zielonych przestrzeni, gdzie spokój i piękno natury stają się częścią codziennego życia.

Kompleksowość

Od projektowania po realizację i pielęgnację, aby Twój ogród był nie tylko estetyczną, ale i funkcjonalną przestrzenią.

Terminowość

To nasz priorytet, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją oazą bez zbędnej zwłoki.

O firmie

Historia Firmy

Założona z pasji do natury i designu, Greensystem od początku stawiała na innowacje w architekturze krajobrazu. Nasze doświadczenie i ciągłe doskonalenie metod pracy pozwoliły nam na stworzenie metod, które harmonijnie łączą potrzeby naszych klientów z zasadami ekologii i zrównoważonego rozwoju. Dzisiaj, dzięki zaufaniu naszych klientów, Greensystem jest liderem w kreowaniu zielonych przestrzeni, które inspirują i regenerują.

Instytucje i Osoby Prywatne

Współpracujemy zarówno z instytucjami publicznymi, jak i klientami indywidualnymi.

Atrakcyjne Ceny

Oferując atrakcyjne ceny oraz dostosowane rozwiązania, które spełniają oczekiwania.

Potrzebujesz eksperta?

Znajdź najlepszą opiekę dla ogrodu

Dbamy o Twój ogród i architekturę krajobrazu, tworząc przestrzenie, które są nie tylko oazą spokoju, ale także świadectwem możliwości harmonijnego współistnienia człowieka z naturą. Zapraszamy do kontaktu z Greensystem – razem stwórzmy miejsce, które będzie inspiracją na co dzień.

Zadzwoń
Image